O nas

O nas

Deszyko

To młoda polska marka Hand Made. Kolekcje DESZYKO są wykonane ręcznie w Polsce. Każdy produkt jest rękodziełem, a tym samym jest wyjątkowy.

Trendem jest tworzenie produktów dla osób, które nudzą się masową modą i chcą nosić coś wyjątkowego.

nasza historia

Projekt DESZYKO narodził się w 2018 roku z miłości do rękodzieła i z pasji do samodzielnego tworzenia wyjątkowych rzeczy.

Wszystko zaczęło się od mega kolorowych i pozytywnie zakręconych czapek. Był to czas absolutnie jesienno-zimowy sprzyjający wniesieniu pozytywnej energii w szarą rzeczywistość.

Wszystkie nasze czapki, kominy i rękawiczki są ręcznie robione na szydełku lub na drutach. Do wykonania naszych czapek wykorzystujemy włóczki w naturalne oraz akrylowe, które charakteryzują się bogactwem żywych kolorów, ale i dobrymi właściwościami cieplnymi w jesienno-zimowe dni. 

nasze hity

Do tworzenia torebek wykorzystujemy głównie sznurek bawełniany oraz włóczkę t-shirtową. Sznurki bawełniane to najwyższej jakości sznurki naturalne, ekologiczne, wykonane w 100% z najdelikatniejszych naturalnych włókien. Piękny, mięsisty, unikatowy splot i bawełniany rdzeń sprawiają, że nasze projekty są wyjątkowo miękkie i gładkie w dotyku. Jeśli chodzi o włóczkę t-shirtową to jest to materiał pochodzący z recyklingu, z resztek powstałych przy produkcji odzieży. Używane przez nas włóczki t-shirt są pochodzenia naturalnego w 92-100% bawełny (niektóre włóczki mają dodatek lycry). Torebki wykonane przez nas mają piękne kolory i wzory. Z racji pochodzenia włóczki bywa, że kolory się różnią od siebie czyniąc tym samym je niepowtarzalne.

Zamawiając produkty DESZYKO macie Państwo pewność, że wszystko tworzone jest od początku ręcznie, z pasją i z sercem oraz że wspierają Państwo polskie rzemiosło.

Agnieszka i Zosia Molęgowskie

Miło nam, że mogliśmy się poznać. Jeśli chcesz przejść do sklepu to kliknij obok

Przewiń do góry